top of page

Біологія

Сучасні проблеми соціально-економічного розвитку України вимагають нових підходів, які можуть забезпечити тільки національні кадри з глибоким незалежним критичним і креативним мисленням. Це актуалізує необхідність створення умов для набуття учнями досвіду власної творчої діяльності, розвитку просторового і логічного мислення, винахідливості, здатності проявляти творчу ініціативу, формування стійкого інтересу до науково-дослідницької діяльності, системного мислення, вміння бачити зв'язок географії з іншими предметами, виховання потреби у творчій самореалізації та духовному самовдосконаленні.

У науковій секції географії слухачі поглиблюють свої знання з базового предмету, знайомляться з основами експериментальної та науково-дослідницької діяльності, методологією та методикою досліджень в обраній галузі наук, удосконалюють вміння оперувати науковими знаннями та фактичним матеріалом, формують мовну культуру.

Заняття також спрямовані на розвиток моральних якостей, громадянської позиції, екологічної культури, наукової та пошуково-дослідницької ініціативності, прагнення до нових знань, професійне самовизначення, формування позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійність, наполегливість, працелюбство тощо), уміння працювати в колективі. Слухачі вчаться бути частиною команди, бути лідерами та вести за собою інших!

bottom of page